• Telefon Numarası: +90 543 961 63 40
  • Hanlı merkez mah.60 Nolu sokak. no 2 Arifiye-SAKARYA-TÜRKİYE

2002 yılında kurulan MELİMEX Makine, küp şeker ve lavaş ve unlu mamüller imalat üretim piyasasında sektörün tanınmış kuruluşlarından biri olarak başarıyla hizmet vermektedir.
Melimex Makine tarafından üretilen makinalar Türkiye ile birlikte Almanya, Fransa, İspanya, Hırvatistan, Makedonya, Cezayir, Mısır, Fas gibi dış ülkelerdede, Türk Sanayisini gururla temsil etmektedir.

Melimex, üretimden sevkiyata, satış sonrasında teknik hizmetlere kadar tüm aşamalarda ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmak suretiyle, maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla üretilen makinalar, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarıyla üretilerek piyasaya sunulmaktadır.
Sektöründen öncü kuruluş olmanın getirdiği sorumlulukla araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem veren Melimex Makine, üretilen her yeni makine modelinde; müşterilerine daha verimli ve daha ekonomik üretim tekniklerine sahip tesisler sunmaktadır.

Melimex Makinede kalite anlayışı: üretimden satış sonrası destek aşamalarına kadar maksimum müşteri memnuniyetidir. Her ihtiyaca uygun ürün çeşitleriyle ve gerçekçi fiyat politikası ile hizmet veren Melimex Makine, hem yurt içinde hem de yurt dışı piyasada tanınan bir marka haline gelmiştir.


Türk sanayisinde 17 yıldır hizmet veren Melimex Makine, sektörde taşıdığı sorumluluk gereği, gelişen teknolojinin tüm nimetlerini sektöre kazandırmaya; yurt içi ve uluslar arası gıda imalatı makine piyasasında ülkemizi temsil etmeye devam edecektir.

Bizlere güç veren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizle…

about